Івано-Франківська обласна бібліотека для юнацтва

Структура бібліотеки

До послуг молодих користувачів 6 відділів і 3 сектори. Бібліотечний фонд налічує близько 90 тисяч документально-інформаційних видань. Щороку ними користуються понад 14 тисяч користувачів.

 

Сектор обліку, реєстрації та контролю.

 Ознайомлення з книгозбірнею, її структурою, функціями відділів, правилами користування. Оформлення реєстраційних документів користувачів бібліотеки.

 

 

 

Відділ комплектування, обробки літератури й організації каталогів.

 

 

Формує бібліотечні фонди документами відповідно до запитів та інтересів користувачів. Здійснює облік видань, що надійшли до книгозбірні, ведеться система каталогів. Джерела комплектування: книготоргівельна мережа, видавництва та пункти передплати періодики, благодійні фонди, місцеві автори, краєзнавці, подарунки від читачів.

Відділ абонементу.

Універсальний фонд друкованих видань (7 тисяч примірників) своїм наповненням та видовою структурою дає можливість максимально задовільнити інформаційні потреби юнацтва в галузі освіти, вдосконалення, соціокультурного розвитку та проведенні дозвілля. Поєднує у своїй роботі індивідуальні, наочні та масові форми роботи з популяризації літератури. При відділі працює сектор МБА; молодіжне об'єднання " Творимо милосердя разом " ( спільний проект бібліотеки і обласної організації Товариства " Червоного Хреста " України ).

 

Відділ читального залу

 

 До послуг користувачів читального залу документально-інформаційні видання (8 тис. примірників) універсального змісту. Щорічно книгозбірня отримує близько 130 назв періодичних видань. Актуальні та складні молодіжні теми знаходять відображення в сучасних формах роботи з молодіжною аудиторією. Це презентації соціальних служб для молоді, обласного центру зайнятості, молодіжного агентства зайнятості, Українсько-Канадського бізнес-центру, презентації книг, засідання круглих столів з неординарними особистостями "Це Вам цікаво", творчі зустрічі та багато іншого. При відділі працює сектор масової роботи та клуби за інтересами : молодіжний клуб знавців права " Де юре" ( спільний проект бібліотеки і Головного управління юстиції в Івано-Франківській області); молодіжне об'єднання духовного спілкування "Вервиця" (спільний проект бібліотеки та книгарні "Назарет"); молодіжний клуб "Бібліотека  об'єднує лідерів читання"; Клуб молодої сім'ї (спільний проект бібліотеки і громадських організацій за сприяння Департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації).

 Відділ інформаційно-бібліографічного обслуговування

 

$IMAGE6-left$Інформаційна діяльність книгозбірні спрямована на якісне формування інформаційних ресурсів, інформування найбільш характерних і соціально-інформаційних запитів, здійснення довідково-інформаційної діяльності. До послуг молодих користувачів ДБА: каталоги: алфавітний, систематичний, краєзнавчий; картотеки: систематична картотека статей; назв художніх творів, вміщених в журналах; письменників, митців Лауреатів премій; рецензій; на допомогу шкільній програмі; архів виконаних довідок; фонд бібліографічних видань. Видає інформаційний бюлетень "Час. Книга. Молодь", "Календар знаменних і пам'ятних дат", бібліографічні посібники.

 

Відділ книгозберігання

Тут зосереджено основний фонд друкованих видань. Зберігаються особливо цінні, рідкісні видання, альбоми. Книжковий фонд становить близько 70 тисяч видань.

 

 

 

Відділ науково-методичної роботи

 

 

Методична служба обласної книгозбірні для юнацтва спрямована на вдосконалення професійної компетентності та ерудованості бібліотечних працівників, що обслуговують юнацтво області, працює над пошуком і впровадженням нових форм і методів роботи, втіленням інноваційних ідей в бібліотечну практику: круглі столи, ділові студії, школи молодого бібліотекаря, семінари-практикуми. Дні фахівця, стажування. Надає методичну та практичну допомогу книгозбірням області, що працюють з юнацтвом. Видає методико-бібліоргафічні матеріали по популяризації літератури для юнацтва.

Понеділок 15.07.2024


Untitled
ГОЛОВНА
ПРО БIБЛIОТЕКУ
СТРУКТУРА
НОВИНИ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ
ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ

Пошук

Нові видання обласної
бібліотеки для юнацтва

Інформаційний дайджест до 90-річчя від дня народження Параски Хоми

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2022 рік

Лауреати обласної ім. В. Стефаника та міської ім. І. Франка літературних премій.

Всі видання

Наше опитування

Чи відвідуєте Ви нашу бібліотеку?
Всього відповідей: 241

Календар

«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET КОМПІК ІФ інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Розмістити оголошення, фірми, установи, сайти та інше. Івано-Франківськ
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вихід

Форма входу

Cтворення сайтів Івано-Франківськ Хостинг від uCoz |