Головна » Події

З нагоди Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України в Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва презентовано бібліотечні виставки «Волонтери – люди доброї волі» та «На захисті незалежності України».

На Збройні Сили України, як відомо, покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Тому у цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати рідну землю. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу.

А волонтерський рух сьогодні об'єднав мільйони українців. Волонтерство – це найвпізнаваніший бренд України. Це віддзеркалення і втілення нашого українського національного духу. Саме завдяки українським волонтерам – їхній шляхетній жертовності, активній громадянській позиції та фанатичній відданості справі – Україна відстоює незалежність.

Матеріали, представлені на виставках розповідають про волонтерський рух, історію його виникнення, розвитку та сучасні реалії, а також про створення Збройних Сил України, про визначних військових нашого часу і виклики, з якими успішно справляється наше військо.

То ж маємо подякувати усім нашим воїнам за їхній чин, без них нашої держави не існувало б, а також усім волонтерам, за те, що вони підставляють плече країні і армії у важкі часи, міняють світ і нас на краще.

Українці завжди пишаються нашими Збройними Силами та волонтерами і вірять в них!

Категорія: Події | Переглядів: 2 | Дата: 06.12.2023

Цьогоріч українці  відзначають День Святого Миколая 6 грудня. Святий Миколай давно став символом добра, правди і надзвичайного милосердя, наулюбленіший у народі заступник. З покоління в покоління передавалися легенди й перекази про чуда, доброту й справедливість Святого Миколая.  Вважається, що він має дар постійно невидимо перебувати серед людей і допомагати в біді. Святий Миколай приносив у кожен дім разом із подарунками світло і благодать – і цей невидимий дар  куди цінніший і довготриваліший. Щиро і таємно він роздавав свою спадщину бідним і знедоленим, адже найбільшою цінністю вважав  - милосердя. І цим заслужив собі винагороду у Бога творити чуда із неба. Невидимою рукою Святий Миколай і сьогодні дарує нам  свою любов.

З нагоди свята у читальній залі обласної бібліотеки для юнацтва презентовано виставку «Миколай вночі мандрує, сном і казкою чарує». На ній представлені видання, які розповідають про традиції пов’язані із Днем Миколая Чудотворця, а також про самого християнського святого.

Завдяки нашій щирій молитві Святий Миколай береже нас від бід та тривог, дарує любов, радість та віру в дива. Наповнює наш дім світлом і допомагає відкривати серця. Нехай  особливо ретельно Чудотворець оберігає наших захисників та захисниць. І подарує усім українцям омріяну Перемогу.

Категорія: Події | Переглядів: 2 | Дата: 06.12.2023

Презентація книжкової виставки-реквієм "Україна пам'ятає, світ визнає" до 90-х роковин Голодомору 1932-1933рр. в Україні.

Категорія: Події | Переглядів: 12 | Дата: 24.11.2023

Віртуальна книжкова виставка "ЗУНР: боротьба та державність" - з нагоди 105-річчя від дня проголошеня Західноукраїнської Народної Республіки.

Категорія: Події | Переглядів: 14 | Дата: 01.11.2023

27 жовтня відзначають День української писемності та мови – на честь вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця, з чиїм ім’ям пов’язують започаткування писемної української мови.

З нагоди свята, провідний бібліотекар читальної зали книгозбірні Валентина Мельник презентувала для учнів 8-го класу Підпечерського ліцею Івано-Франківської міської ради бібліотечну виставку «Мова – національний оберіг».  Представлені видання розкривають історію походження української мови, її непростий шлях розвитку, велич та красу рідної мови, а також знайомлять з навчальною літературою, в якій розглядаються питання фонетики, орфографії, правопису та стилістики української мови.

Категорія: Події | Переглядів: 29 | Дата: 27.10.2023

Поетичне слово пробуджує емоції та почуття,  змушує  працювати уяву та народжувати нові думки. Це всеосяжна мова, яка допомагає вічути глибину почуттів майстра ліричного слова. А сильні вірші завжди знаходять місце в серці та душі свого читача.

В Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася творча зустріч з українським поетом із Херсона, перекладачем, художником, лауреатом Національної премії ім. Тараса Шевченка (2006р.), членом Національної спілки письменників України, почесним членом Національної спілки художників України - Анатолієм Кичинським, у творчому доробку якого більше 15 поетичних книг.

 

Категорія: Події | Переглядів: 17 | Дата: 27.10.2023

До Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва завітали учні 8-го класу Підпечерівського ліцею Івано-Франківської міської ради. 

Під час бібліотечного уроку діти дізнались про правила користування бібліотекою, познайомились з всіма відділами та поринули у захопливий і цікавий світ книг, яскравих журналів та газет.

Разом з провідним бібліотекарем Валентиною Мельник ліцеїсти здійснили краєзнавчу бібліоекскурсію «Етюди старого Станиславова». Юні мандрівники дізнались багато цікавих фактів та неймовірних легенд про місто, а також відкрили для себе таємниці старих будинків, вулиць та площ давнього Станиславова.

Категорія: Події | Переглядів: 19 | Дата: 25.10.2023

В Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва, з метою розвитку творчих здібностей та покращення ментального здоров'я сонячних діток,  відбувся осінній майстер-клас з природних матеріалів.

Захід відбувся в рамках реалізації багаторічного проєкту для діток з синдром Дауна Прикарпаття – «Сонячний простір», організованого спільно з ГО «Сонячні діти Івано-Франківщини» голова Валентина Цура та співзасновниця Катерина Говера.

Також відбулось нагородження діток сонця за підсумками фестивалю "РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я 2023" Міжнародної Академії літератури і журналістики (МАЛіЖ) у номінаціях: «Малюнок», «Фольклор, етнографія та народні промисли», «Літературно-мистецька композиція».

Це надає їм впевненості в собі та підтримку, необхідну для їхнього самовираження, а також проявляти свій талант, виражати емоції і показати світу свою неповторність.

Категорія: Події | Переглядів: 19 | Дата: 23.10.2023

Любомир Гузар – великий українець, громадянин і духовний проводир. Він у всьому був справжній: у своєму чернецтві і в українстві, серед студентів та з поміж чиновників у соборі і на майдані. Любомир Гузар один із найбільших моральних авторитетів в Україні.  Його мудрі поради  залишаються актуальними, і сьогодні.

У  Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва відбулися духовні роздуми на щодень «Його велич – у мудрості і скромності»,  у рамках засідання молодіжного клубу духовного спілкування «Вервиця». До книгозбірні завітав єпископ-помічник Івано-Франківської архієпархії УГКЦ – владика Микола Семенишин, який поділився з присутніми особистими спогадами про Блаженнішого. Поетеса Іванна Доля декламувала духовну поезію. А студенти фахового коледжу Короля Данила: Ольга Меюк, Каміла Микитин, Наталія Мандзюк, Вікторія Моліцька подарували учасникам заходу літературно-музичне вітання.  До уваги присутніх  була представлена виставка «Бути людиною на землі», а також працівники науково-методичного відділу Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва підготували інформ-реліз «Людина-епоха: найвідоміші цитати Любомира Гузара, що надихають».

  Мудрість Блаженнішого несе в собі радість, мир. Навчитись віддано і з любов’ю – служити іншим, долучити свою клопітку працю до розбудови Царства небесного вже “тут і тепер”. Тож прислухаймося до  порад Любомира Гузара. Всій країні  сьогодні так потрібні його слова й повчання. Причастімося словом Блаженнішого. Читаймо і збагачуймося  мудрістю.

Категорія: Події | Переглядів: 19 | Дата: 20.10.2023

У рамках Міжнародного форуму Via Carpatia 2023 «Майбутнє традиції: українське у глобальному світі», в читальній залі обласної бібліотеки для юнацтва відбулася творча зустріч із сучасними українськими письменницями:

  • Дара Корній – прозаїк та журналістка. Лауреатка третьої премії Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» (2010), лауреатка премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за книги «Чарівні істоти українського міфу»;
  • Анастасія Нікуліна – копірайтерка, інстаблогерка, переможниця Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова». Авторка романів «Сіль для моря, або Білий Кит», «Зграя», «Більше нікому», «Завірюха» та інші;
  • Оксана Весна – письменниця, що творить у жанрі фентезі та фантастики. Книги письменниці: «Які ж вони янголи?», «Ліс на межі», збірка поезій «Нерозстріляні вірші».

Щиро і відверто львівські письменниці відповідали на питання читачів про творчість, плани на майбутнє та презентували нові книги.

Категорія: Події | Переглядів: 16 | Дата: 15.10.2023

1 2 3 ... 76 77 »
Четвер, 07.12.2023, 07:01


Untitled
ГОЛОВНА
ПРО БIБЛIОТЕКУ
СТРУКТУРА
НОВИНИ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
ПОСЛУГИ
ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ
ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ

Пошук

Нові видання обласної
бібліотеки для юнацтва

Інформаційний дайджест до 90-річчя від дня народження Параски Хоми

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2022 рік

Лауреати обласної ім. В. Стефаника та міської ім. І. Франка літературних премій.

Всі видання

Наше опитування

Чи відвідуєте Ви нашу бібліотеку?
Всього відповідей: 238

Календар

«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET КОМПІК ІФ інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Розмістити оголошення, фірми, установи, сайти та інше. Івано-Франківськ
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вихід

Форма входу

Cтворення сайтів Івано-Франківськ Хостинг від uCoz | Нові кінофільми та фільми онлайн