![](/_nw/6/51478565.jpg) В обласній бібліотеці для юнацтва відбулося засідання молодіжного об’єднання «Творимо милосердя разом» (спільний проект із обласною організацією Товариства Червоного Хреста), присвячене Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Засідання провели у формі брей-стормінгу «Знаємо більше – переможемо швидше. Світ проти ВІЛ-СНІДу». Серед числених хвороб, від яких сьогодні страждає людство, синдром набутого імунодефіциту (СНІД) є однією з найтяжчих.
Отже, метою заходу стало формування навичок здорового способу життя, розвиток знань про ВІЛ та СНІД, виховання відповідального ставлення до свого життя і здоров’я.
Учні 7-В класу ЗОШ № 3 мали змогу ознайомитися ближче з проблемою людства – чумою ХХІ століття – СНІДом.
Завдяки нетрадиційним тренінговим вправам «Між вогнями», «Лабіринт», «Ваш вибір» та «Людина» учні стали більш інформованими про природу цього захворювання, шляхи його розповсюдження та профілактику ВІЛ/СНІДу.
![](/_nw/6/s87391252.jpg)
Наталя Іванова, завідувачка відділу абонементу ознайомила учнів з розгорнутою книжково-ілюстративною виставкою «ВІЛ/СНІД! Відчуй себе захищеним».
![](/_nw/6/s06566078.jpg)
|