![](/_nw/4/03966874.jpg) На передодні молодіжного свята – День Святого Валентина обласна бібліотека для юнацтва організувала майстер-клас з виготовлення валентинок «Подаруй тепло душі своєї». До творчої зустрічі запросили дітей та підлітків, що приїхали на Прикарпаття з Лисичанська.
Зустріч розпочалася з невеликої екскурсії бібліотекою, яку провела гостям міста бібліотекар Валентина Мельник. Діти дізналися про те, чим живе сучасна бібліотека, які проекти втілює, а також коротку історію вулиці та будинку в якому зараз вона розміщується, познайомилися з бібліотечними виставками та книжковим фондом бібліотеки.
![](http://ylibif.at.ua/_nw/4/s28989438.jpg) ![](http://ylibif.at.ua/_nw/4/s18178686.jpg)
Майстер-клас провели працівники Міської Дитячої Екологічної Станції: Шпінталь Марія Григорівна, Марущак Оксана Анатолівна, Полуніна Ірина Володимирівна, Клапцуняк Наталія Іванівна, Михайловська Тетяна Миколаївна та Галина Золецька (творча майстерня «Баобаб»), Катерина Говера, громадська діячка м. Івано-Франківська, які допомагали дітям та ділились професійними секретами у створенні яскравих валентинок. Кожний з учасників втілював свій індивідуальний задум у виріб, роблячи його неповторним, додаючи своє бачення до заданого шаблону. Протягом заходу діти спілкувалися з журналістами радіо та телебачення.
В читальній залі упродовж кількох годин панували: живе спілкування, усмішки, піднесений творчий настрій та позитив.
Приємним сюрпризом на завершення зустрічі став солодкий стіл для всіх присутніх організований бібліотекарями.
![](http://ylibif.at.ua/_nw/4/s29687359.jpg) ![](http://ylibif.at.ua/_nw/4/s82567767.jpg) ![](http://ylibif.at.ua/_nw/4/s96995210.jpg) ![](http://ylibif.at.ua/_nw/4/s93894285.jpg) ![](http://ylibif.at.ua/_nw/4/s91655164.jpg) ![](http://ylibif.at.ua/_nw/4/s42604078.jpg) ![](http://ylibif.at.ua/_nw/4/s40847587.jpg)
|