 В рамках просвітницького проєкту Тиждень юного патріота «Я – українець, і я цим пишаюсь!» в читальній залі книгозбірні презентували книжку «На вістрі кулі» Михайла Батога - письменника і журналіста, члена Національних спілок письменників і журналістів України, переможця та лауреата багатьох літературних премій.
Книга Михайла Батога «На вістрі кулі» це книга не тільки про війну, про очікування і повернення, про сина Олега, який пішов добровольцем на цю жорстоку війну, брав участь в обороні Дебальцевського плацдарму, а й про людяність, про нерозтрачену синівську любов.
В презентації взяли участь: Євген Баран – голова обласної організації Національної спілки письменників України, голова Товариства письменників і журналістів ім. І. Франка, літературний критик; студенти педагогічного коледжу Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника.
Сьогодні й щодня ми вклоняємося тим, хто мужньо захищає рідну землю, вклоняємось їхній відданості українському народові, незламній силі волі та героїзму.

|