![](/_nw/8/83040264.jpg) Обласну бібліотеку для юнацтва відвідав високоповажний гість із Києва, президент федерації бадмінтону України – Олексій Дніпров.
Разом із ним до бібліотеки завітали: заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації – Віталій Федорів, президент Спортивного комітету України – Ілля Шевляк, ректор Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника – професор Ігор Цепенда, генеральний секретар федерації бадмінтону України – Артем Стасюк, а також Мирослав Карабін – голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України з боксу.
Бібліотекар читальної зали Марія Калинюк ознайомила гостей із роботою бібліотеки, розповіла про проект «Молодь обирає – спорт та здоровий спосіб життя», який започаткували цього року спільно з відділенням Національного Олімпійського комітету в Івано-Франківській області. В бібліотеці представлено олімпійський куток із літературою подарованою обласним відділенням Національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області. Книги користуються попитом серед читачів обласної бібліотеки для юнацтва, які люблять спорт та ведуть здоровий спосіб життя.
З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек п. Олексій Дніпров подарував книгоозбірні художню програмову літературу, серії «Шкільна бібліотека», видавництва «Фоліо».
У перспективі працівники обласної бібліотеки для юнацтва планують реалізовувати нові цікаві, популярні акції в співпраці з обласним відділенням Національного Олімпійського комітету в Івано-Франківській області.
|